Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Tema Fundit
» Te drejtat e LGBT-se sipas shteteve
Jeta - Portali EmptyWed Jun 17, 2015 8:37 pm nga gjinkalla

» SHIK-u ( Foto)
Jeta - Portali EmptyThu May 28, 2015 11:38 am nga gjinkalla

» Pedofilia ne Kosove
Jeta - Portali EmptyWed Apr 08, 2015 10:34 am nga gjinkalla

» Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo
Jeta - Portali EmptyThu Oct 02, 2014 9:50 am nga gjinkalla

» Qyteti i Mitrovicës
Jeta - Portali EmptySun Apr 27, 2014 11:09 pm nga gjinkalla

» Homoseksualiteti tek kafshet
Jeta - Portali EmptyFri Mar 07, 2014 1:57 pm nga gjinkalla

» Mashtrimet e Kryeministrit Thaçi!
Jeta - Portali EmptyWed Mar 05, 2014 3:01 pm nga gjinkalla

» Letra e Jasharit: Ata qe përfituan në emër të luftës dhe kryen vrasje me pagesë
Jeta - Portali EmptyFri Feb 28, 2014 5:31 am nga gjinkalla

» Homoseksualet ne Kosove
Jeta - Portali EmptyMon Jan 27, 2014 7:33 pm nga gjinkalla

» Enver Hasani,nen hetime per nje tender milionesh
Jeta - Portali EmptyMon Jan 06, 2014 11:10 pm nga gjinkalla

» Shpjegimi i endrrave
Jeta - Portali EmptyTue Oct 22, 2013 2:31 pm nga belisa bela

» Planeti tokë në rrezik të madh
Jeta - Portali EmptyTue Oct 22, 2013 2:23 pm nga belisa bela

» Bibla e djallit
Jeta - Portali EmptyFri Sep 20, 2013 8:24 am nga ^Shtriga^

» Vdekja
Jeta - Portali EmptyFri Sep 20, 2013 8:20 am nga ^Shtriga^

» Te rralla nga bota 2
Jeta - Portali EmptySun Nov 18, 2012 8:41 pm nga Jeta

» 10 vendet qe vizitohen nga fantazmat
Jeta - Portali EmptyTue Nov 13, 2012 4:11 pm nga gjinkalla

» Top 10
Jeta - Portali EmptyTue Nov 13, 2012 4:05 pm nga gjinkalla

» Nje shetitje neper Univers (Video)
Jeta - Portali EmptyTue Nov 13, 2012 12:02 am nga gemin

» "Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"
Jeta - Portali EmptyMon Nov 12, 2012 5:08 pm nga gemin

» Evolucioni i tokes ne 90 sekonda
Jeta - Portali EmptyMon Nov 12, 2012 10:23 am nga western

» Universi perplot mrekullira
Jeta - Portali EmptySat Nov 10, 2012 3:12 pm nga western

» Shtetet ateiste jane me paqesoret ne bote
Jeta - Portali EmptySat Nov 10, 2012 2:53 pm nga western

» C'eshte lumturia
Jeta - Portali EmptyThu Nov 08, 2012 1:40 am nga Jeta

» Pse kompjuteri shkakton depresion
Jeta - Portali EmptyTue Nov 06, 2012 10:13 pm nga samire

» Njeriu mesatar fle 21 vjet, ndërsa 14 i kalon në punë
Jeta - Portali EmptyMon Nov 05, 2012 4:26 pm nga samire

Mesazhi i javës
"Mos u frikeso nga hija yte qe te ndjek pas,sepse ajo te tregon qe perreth teje ka drite "
Pedofilia ne Kosove
Jeta - Portali EmptyWed Apr 08, 2015 10:34 am nga gjinkalla


Komentet: 0
Qyteti i Mitrovicës
Jeta - Portali EmptySun Apr 27, 2014 11:09 pm nga gjinkalla
Qyteti i Mitrovicës

Komuna e Mitrovicës është njësi administrative në pjesën veriore të Kosovës. Komuna e …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Letra e Jasharit: Ata qe përfituan në emër të luftës dhe kryen vrasje me pagesë
Jeta - Portali EmptyFri Feb 28, 2014 5:31 am nga gjinkalla
Letra e Jasharit: Ata qe përfituan në emër të luftës dhe kryen vrasje me pagesë, i pret fati i Sadam Hyseinit, …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Enver Hasani,nen hetime per nje tender milionesh
Jeta - Portali EmptyMon Jan 06, 2014 11:10 pm nga gjinkalla
Enver Hasani,nen hetime per nje tender milionesh

Jeta - Portali Img44a915c77c5c4


Enver …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Statistikat
Forumi ka 327 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri irena90

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 911 artikuj v 371 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Wed Apr 24, 2013 8:55 pm
Foto e javës
Jeta - Portali Images?q=tbn:ANd9GcTQkyfsKIz0OYFswAU-qKJoMqyjP489lfuVrkgWSX4KXnR2Y1yi
Kënga e javës