Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Evolucioni i tokes ne 90 sekonda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
western

western


Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Evolucioni i tokes ne 90 sekonda Empty
MesazhTitulli: Evolucioni i tokes ne 90 sekonda   Evolucioni i tokes ne 90 sekonda EmptyMon Nov 12, 2012 10:23 am

Shihni se brenda 90 sekondave është “paketuar” zhvillimi i Tokës.
Gjithçka filloi shumë e shumë vite më parë... Videoja shkurtimisht shpjegon zhvillimin e planetit Tokë, se si janë krijuar kontinentet, organizmat e parë dhe qeniet tjera të gjalla.

Se sa e vjetër është gjithësia, gjithçka në të, përfshirë edhe planetin tonë, është vetëm një mbyllje-hapje e syrit në historinë e kohës


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Evolucioni i tokes ne 90 sekonda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Evolucioni apo krijimi?
» Evolucioni i njeriut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MEDIA~ :: Video-
Kërce tek: