Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa me fetare aq me shume te korruptuar!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

Sa me fetare aq me shume te korruptuar! Empty
MesazhTitulli: Sa me fetare aq me shume te korruptuar!   Sa me fetare aq me shume te korruptuar! EmptyWed Oct 24, 2012 1:12 pm

Sa me fetare qe jane shtetet,aq me shume jane te korruptuara,dhe anasjelltas!

10 shtetet me te korruptuara dhe te varfera (0% ateizem)10 Shtetet me te pa korruptuara dhe te pasura (80-90% ateizem)Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

gemin


Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

Sa me fetare aq me shume te korruptuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Sa me fetare aq me shume te korruptuar!   Sa me fetare aq me shume te korruptuar! EmptySun Nov 04, 2012 9:39 pm

Cdo fjale eshte e tepert,perse ndodhe keshtu?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa me fetare aq me shume te korruptuar!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Absurditete fetare
» Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre
» Fëmijët e vaksinuar kanë 100 % më shumë sëmundje,sesa ata qe s'jane vaksinuar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MEDIA~ :: Video-
Kërce tek: