Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 "Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gemin

gemin


Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

"Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!" Empty
MesazhTitulli: "Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"   "Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!" EmptyMon Nov 12, 2012 5:08 pm

"Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!" Thaci_12


Mediat e Serbisë shkruajnë se Intelgjenca Ruse ka mësuar për një harem me vajza të reja, të cilat janë blerë në Çeçeni dhe përdoren për seks në Prishtinë.
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, sipas mediave serbe, e ka këtë harem të seksit “midis Prishtinës”.
Ky harem është i vendosur në bodrumin e shtëpisë së Shaip dhe Bedri Spahisë.
Sipas mediave serbe, në këtë shtëpi, kryeministri Thaçi shkon së bashku me miqtë e tij të ngushtë.
Një ukrainase 19 vjeçare N.M, i ka kushtuar 80 mijë dollarë amerikan.
Ky është edhe një shkrim i radhës që mediat e Serbisë e kanë bërë kundër kryeministrit Thaçi./Indeksonline/


"Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!" Thaci_122
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Seks nuk do të ketë në të ardhmen!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: