Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
homoseksual

homoseksual


Numri i postimeve : 1
Join date : 31/10/2012

Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet Empty
MesazhTitulli: Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet   Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet EmptyWed Oct 31, 2012 9:20 pm

Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet


Dokumentare i plote i BBC-se,i ndare ne kater pjese
Pjesa 1

Pjesa 2


Pjesa 3

Pjesa 4Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet Empty
MesazhTitulli: Re: Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet   Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet EmptyThu Nov 01, 2012 1:02 am

As Kosova hiq sja lshon rrugen,bile Kosova eshte edhe me homofobik sesa Uganda,sepse ketu as qe ka gay bar kund,aty me sa e pash ishte nje.Ne vendet homofobike nuk ka investitore,dhe vizitore.Kosova e varfer e korruptuar,e mjere,kurre ska mi qel syte,sepse vendet homofobike jane vendet me te varfera dhe me te mjera ne bote.Siq jane:Vendet afrikane,ato islamike,pastaj Kosova,Shqiperia,Serbia,etj...Vendet tolerante,ku i gay-t,trajtohen si gjithe njerezit e tjere jane:Suedia,Danimarka,Anglia,Norvegjia,Finlanda,Gjermania,Holanda,Belgjika,Amerika,Kanadaja etj,vende keto ku cilesia e jeteses eshte e larte.Me vjen keq per Kosoven vertete Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

gemin


Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet Empty
MesazhTitulli: Re: Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet   Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet EmptySun Nov 04, 2012 9:37 pm

Si ka guxuar ky gazetari me shku atje lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet Empty
MesazhTitulli: Re: Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet   Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shteti me i keq ne bote,per homoseksualet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MEDIA~ :: Video-
Kërce tek: