Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shpjegimi i endrrave

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Fikrro
Numri i postimeve : 4
Join date : 02/09/2012

Shpjegimi i endrrave Empty
MesazhTitulli: Shpjegimi i endrrave   Shpjegimi i endrrave EmptySun Sep 02, 2012 5:55 pm

Shpjegimi i endrrave

Shpjegimi i endrrave Images?q=tbn:ANd9GcSxniHOFCMDT-Y5tPvjng0SZurTj31g9ragOO5SnzomXV1_kpVzpQ


Ne kete rubrike mund te tregoni endrren tuaj dhe une do tju pergjigjem ne privat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
samire

samire


Numri i postimeve : 20
Join date : 15/05/2012

Shpjegimi i endrrave Empty
MesazhTitulli: Re: Shpjegimi i endrrave   Shpjegimi i endrrave EmptySun Sep 02, 2012 6:04 pm

qka don me than kur te ndjek dikush ne anderr,po ti smunesh me nga?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
enada cara
Numri i postimeve : 1
Join date : 18/05/2013

Shpjegimi i endrrave Empty
MesazhTitulli: Re: Shpjegimi i endrrave   Shpjegimi i endrrave EmptySat May 18, 2013 5:52 am

une kam pare ne enderr xhama qe thyhen dhe fantazma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
belisa bela
Numri i postimeve : 3
Join date : 22/10/2013

Shpjegimi i endrrave Empty
MesazhTitulli: Re: Shpjegimi i endrrave   Shpjegimi i endrrave EmptyTue Oct 22, 2013 2:29 pm

din me i shpjegu me verte?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
belisa bela
Numri i postimeve : 3
Join date : 22/10/2013

Shpjegimi i endrrave Empty
MesazhTitulli: Re: Shpjegimi i endrrave   Shpjegimi i endrrave EmptyTue Oct 22, 2013 2:31 pm

kam pare ne enderr djalin qe e dashuroj duke puthur shoqen time te ngushte...(nuk ja kam shprehur asnjehere qe e dashuroj)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Shpjegimi i endrrave Empty
MesazhTitulli: Re: Shpjegimi i endrrave   Shpjegimi i endrrave Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpjegimi i endrrave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shpjegimi i 10 endrrave me te shikuara
» Kuptimi i Endrrave
» Pajisje për regjistrimin e ëndrrave
» Disa mesime rreth endrrave..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~EZOTERIZEM~ :: Endrra-
Kërce tek: