Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual eliminimi i rivalit në dashuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual eliminimi i rivalit në dashuri Empty
MesazhTitulli: Ritual eliminimi i rivalit në dashuri   Ritual eliminimi i rivalit në dashuri EmptyThu May 24, 2012 10:46 pm

Eliminimi i rivalit në dashuri

(Lloji i magjise : magji e kuqe)

Përbërësit & Mjetet :

- 1 Qiri i Zi
- 1 Qiri i Kuq
- 2 Trëndafila të kuq pluhur
- Emri i rivalit në dashuri
- Piper

Fillimisht duhet gdhendur inicialet tuaj në qiri të kuq. Pastaj në qirin e zi duhet të gdhendni inicialet e rivalit. Mendoni shumë në fytyrën e rivalit gjatë kohes që jeni duke ndezur qirin e zi, duke thënë:

"Kjo flakë vjen nga e zeza
Tani është simbol i juaj.
Që mendja juaj të hapet për mua! "

Tani ndeze qirin e kuq dhe thuaj:

"Kjo flakë vjen nga e kuqja
Tani është simbol i imi.
Të më vij e gjithë fuqia për të cilën kam nevojë. "

Merrni një çikë trëndafila pluhur të kuq dhe hedhin mbi qiri të kuq dhe të thoni dy herë:

"Ky pluhur është simbol i dashurisë,
Kjo flakë është simboli im.
Dua të shoh këto dy simbole të bashkuara.
Për të bërë një, dhe kështu të më sjellë
Të gjitha fuqitë e shenjta të dashurisë së pafund. "

Merrni një majë piper dhe hidheni në qirin e zi, duke përsëritur 2 herë:

"Që kjo erëz të ju largoj nga rruga e ime
Dua të shoh të eliminuar shumë shpejt,
Unë nuk dua më të kem dyshim
Dhe të jem personi i vetëm i dashur. "

Shuaj qirin e zi pastaj dhe të kuqin me gishtin e vogël të majt.
Efekti do të fillojë të veprojë brenda 13 ditësh në vijim..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual eliminimi i rivalit në dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual për Hakmarrje
» Ritual per ta larguar nje ves te keq
» Ritual ta mallkoni nje armik
» Ritual,parashikimi i se ardhmes
» Ritual që dikush të ju dojë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: