Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual ta mallkoni nje armik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual ta mallkoni nje armik Empty
MesazhTitulli: Ritual ta mallkoni nje armik   Ritual ta mallkoni nje armik EmptyThu May 24, 2012 10:28 pm

Mallkim për një armik


(Lloji i magjise : magji e zeze)

Dërgo një mallkim për një armik tuajin.

Merrni nje vezë të freskët nga një furrik, shtrydheni atë me dorën e majtë duke thënë:

Ate minium, projitum.
Fourti gute hure.
Haser desunium
Bourgus de elui.

Merr një copë lëvore, dhe mbusheni nga vesa e freskët dhe kuptohet mbushja duhet të bëhet në agim herët. Pastaj ekspozone në rreze të diellit.

Kur dielli e ka avulluar vesën, ne te njejten lëvore shkruane emrin e armikut tuaj.
Nuk duhet më shumë se 72 orë që t'i ndodhë diçka e keqe atij.


*** KY RITUAL NUK DUHET TE BËHET MË SHUMË SE NJË HERË NË JAVË ! KUJDES NË LIGJIN E TREFISHTË TË KTHIMIT.***
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual ta mallkoni nje armik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: