Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual per ta larguar nje ves te keq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual per ta larguar nje ves te keq Empty
MesazhTitulli: Ritual per ta larguar nje ves te keq   Ritual per ta larguar nje ves te keq EmptyThu May 24, 2012 10:35 pm

Për të hequr qafe një zakon të keq ...


(Lloji i magjise : magji e bardhë)

Materiali i nevojshem

- Një copë letër
- Laps

Nën dritën e hënës në rënie, së pari të shkruani një copë letër atë që ju doni të dorëzoni. Pastaj ndani fletën në dysh. Përsëriteni këtë gjest 3 herë. Pastaj, merrni letren dhe futeni në tokë.
Për të përfunduar thuani këto fjalë:

"Duke i lutur Hënës kur ajo është në rënie,
probleme që unë vuaj, do të hiqet
ajo që më shkakton dëm tani është robruar
shumë larg nën tokë. "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual per ta larguar nje ves te keq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: