Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual,parashikimi i se ardhmes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual,parashikimi i se ardhmes Empty
MesazhTitulli: Ritual,parashikimi i se ardhmes   Ritual,parashikimi i se ardhmes EmptyThu May 24, 2012 10:37 pm

Parashikimi i se ardhmes me flakën e një qiriri


Flaka e një qiriri të ngarkuar magjikisht mund të të plotësojë një dëshirë ose mund të të zbulojë të ardhmen.

Për këtë lyej një qiri të ri të bardhë me një pikë vaj ulliri dhe mendo për një pyetje ose dëshirë. Vendose qiririn në një qirimbajtëse dhe ndize. Vështroje flakën dhe mendo për dëshirën tënde.

Flaka do të të përgjigjet kështu: Një flakë e rregullt do të thotë që dëshira jote të plotësohet lehtë.

Në qoftë se flaka së pari digjet në mënyrë të rregullt, pastaj lëshon shkëndija, por pas kësaj digjet prapë në mënyrë të rregullt, dëshira jote do të plotësohet; megjithatë do të ketë një pengesë.

Në qoftë se flaka bën zhurmë dhe fiket, ki kujdes, sepse në këtë kohë ka forca kundër teje. Përsërite këtë ritual një ditë tjetër për të parë nëse kanë ndryshuar gjërat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual,parashikimi i se ardhmes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual për Hakmarrje
» Ritual per ta larguar nje ves te keq
» Ritual ta mallkoni nje armik
» Ritual që dikush të ju dojë
» Ritual ta harrosh nje person

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: