Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual për Hakmarrje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual për Hakmarrje Empty
MesazhTitulli: Ritual për Hakmarrje   Ritual për Hakmarrje EmptyThu May 24, 2012 10:19 pm

Ritual për Hakmarrje

(Lloji i magjise : magji e zeze)

Para se të gjitha që kjo të ketë efekt dhe te realizohet duhet që personi në pyetje të ju ketë bërë juve diçka që ju të hakmarreni.

Materiali:

-Një fletë letre e bardhë

Kjo magji nuk është e komplikuar mbi një fletë letre vizatoni një pentagram, madhësia e pentagramit nuk ka rëndësi, në qendër të pentagramit shënoni fatin (llojin) e hakmarrjes.

Duhet të mendoni shumë fort dhe të vizualizoni personin në kokë duke bërë pentagramin dhe duke shkruar llojin e hakmarrjes.

Pas shkrimit duhet të veni sipër disa pika gjaku tuaj, palosja të bëhet në 4 dhe të mbahet fleta si ditën dhe natën nën jastëkun tuaj deri sa të ketë efekt, mos humbisnii shpresën.

Nëse pas një muaji ajo nuk ka efekt duhet të përsëritet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual për Hakmarrje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual per ta larguar nje ves te keq
» Ritual ta mallkoni nje armik
» Ritual,parashikimi i se ardhmes
» Ritual që dikush të ju dojë
» Ritual ta harrosh nje person

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: