Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual që dikush të ju dojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual që dikush të ju dojë  Empty
MesazhTitulli: Ritual që dikush të ju dojë    Ritual që dikush të ju dojë  EmptyThu May 24, 2012 10:43 pm

Ritual që dikush të ju dojë

Ky është një ritual çifut, është përdorur nga hebrenjtë e Marokut në një rajon të quajtur "Mogador" ose "Essaouira".

Në këtë ritual punën do ta bëjë një Xhind dhe do të ndikoi te viktima juaj që ai/ajo te ju dojë.

Ky ritual nuk kërkon asnjë mjet apo përbërsë por vetëm vullnetin tuaj.

Pjesa e parë është në hebraisht dhe pjesa e dytë është në arabisht

Duke e parë viktimën tuaj thuani : "Rokyamine, Aâtyaline , Bartakiline , Sarkâine , Aârchaline , Aârboudine , Kousaîne , Tawakale bi jalbi man nadarate ilayhi Aâyni bi haqine wa alkate Aâlayka Mahabatoune Minni"

Rituali funksionon por, ta keni parasysh se mund të keni edhe pasoja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual që dikush të ju dojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual ta harrosh nje person
» Ritual per ta larguar nje ves te keq
» Ritual për Hakmarrje
» Ritual ta mallkoni nje armik
» Ritual,parashikimi i se ardhmes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: