Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual ta harrosh nje person

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual ta harrosh nje person Empty
MesazhTitulli: Ritual ta harrosh nje person   Ritual ta harrosh nje person EmptyThu May 24, 2012 10:45 pm

Për ta harruar një person

(Magji e kuqe)

Materiali i nevojshëm

- Një qiri i bardhë
- Një stilolaps blu
- Një fletë letre të kuqe
- Një enë me ujë të pastër
- Kripë kuzhine

Për të pasur ujë të pastër, thjesht e vloni ujin dhe e lëni që të ftohet. Ndizni qirin. Shkruani me stilolaps blu, emrin tuaj në anën e djathtë të fletës dhe emrin e personit që doni të harroni në anën e majtë. Merrni enën duke e vendosur në anën tuaj të djathtë me ujë dhe shtoni pak kripë. Merrni fletën dhe e grisni në atë mënyrë që të ndani dy emrat. Ndizeni në flakën e qirit vetëm pjesën e fletës me emrin e tij dhe të përsëriteni dy herë :

"Digje shoqërimin dhe fatkeqësinë,
shko me vuajtjet e mia,
vendose paqen në zemrën time.
Është koha për shpëtim. Amen! "

Ju do të keni vuajtje zemre brenda 72 orësh pas kryerjes së ritualit.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual ta harrosh nje person
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: