Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual për të parë "demonin" personal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual për të parë "demonin" personal Empty
MesazhTitulli: Ritual për të parë "demonin" personal   Ritual për të parë "demonin" personal EmptyThu May 24, 2012 10:23 pm

Ritual për të parë "demonin" personal


Këtu është një ritual shumë i thjeshtë për të parë demonin që ju shoqëron juve.

Në të vërtetë sipas një teorie çdo person e ka një engjëll mbrojtës për ta mbrojtur, por edhe një djall i cili do ta nxitë në të kundërtën ...

Preferohet të bëhet pas orës 3 të mëngjesit në këtë orë entitetet demoniake janë shumë të fuqishme.

Meditoni në qetësi të plotë duke pritur. Vendosni një pasqyrë para jush (në qoftë se ju mund të vendosmi një qiri të zezë në çdo anë dhe vizatoni një pentakël në pasqyrë mbrapshtë për ta përforcuar thirrjen) dhe pastaj e thirrni djallin si të doni me të folur shumë të qartë dhe shumë me edukatë (të jeni imagjinativë) dhe përsëriteni shumë herë në mënyra të ndryshme në qoftë thirrja nuk punon ...

Pasqyrim i juaj do të deformohet duke i lënë vend një formë të çuditshme, gjysmë-njeri, gjysmë-demon.E pamundur të lidhet dialogu meqë pasqyrë nuk është një portal, por vetëm "dritare" drejt djallit me emër të panjohur ...

lutja:

oh demon (dreq) me emër të panjohur
eja te unë tregohu
ti që më ndihmon dhe më udhëzon në zgjedhjet e mia
tregoma mua fytyrën tënden njëherë
shfaqu në pasqyrë
në mënyrë që pamja juaj të jetë e shenjtëruar

(rituali është provuar dhe funksion por kuptohet nuk duhet të ju kap paniku dhe duhet pasur kujdes që kur të shfaqet mos të thehet pasqyra).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual për të parë "demonin" personal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: