Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A mund te rikthehet dashuria e humbur?

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

A mund te rikthehet dashuria e humbur? Empty
MesazhTitulli: A mund te rikthehet dashuria e humbur?   A mund te rikthehet dashuria e humbur? EmptyFri Sep 28, 2012 11:49 am


A mund te rikthehet dashuria e humbur?


A mund te rikthehet dashuria e humbur? Sad-Girl-Crying-in-Love-e1330945521547


Ju lutem me tregoni a kthehet dashuria e humbur,pasi e dua vetem ate dhe shume po vuaj,a mund ta rikthej ?Shpesh here e mendoj vetevrasjen,sepse teper me mungon.Ose ate ose vdekjen,nuk ka zgjidhje te trete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

gemin


Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

A mund te rikthehet dashuria e humbur? Empty
MesazhTitulli: Re: A mund te rikthehet dashuria e humbur?   A mund te rikthehet dashuria e humbur? EmptySat Sep 29, 2012 11:37 am

Vazhdo tutje,harroje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A mund te rikthehet dashuria e humbur?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuria fshihet në tru, e jo në zemër
» Ritual kthimi i dashurise se humbur
» Si mund ta shpëtosh një lidhje.
» Pse nuk mund te jemi te lumtur
» Vendet ku mund ti takosh fantazmat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Spiritualitet-
Kërce tek: