Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ritual kthimi i dashurise se humbur

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyThu May 24, 2012 10:42 pm

Kthimi i një dashurie të humbur


(Lloji i magjise : magji e kuqe)

Materiali i nevojshëm

- Një qiri i kuq
- Një gjilpërë
- Vetiver (barishte)
- Një foto e personit që doni ta riktheni

Procedura

Ndizeni qirin dhe futeni gjilpërën tuaj brenda saj.
Ndizeni vetiverin (barishten). Lejeni të konsumohet disa minuta.

Pastaj vendoseni foton e personit para jush dhe me një përqendrim të madh të thoni:

"Gjilpërë në flakë,
gjilpërë e zjarrit,
përshko mendimet e tij dhe bëj që ai të mos ketë pushim,
deri sa zemra e tij nuk më kthehet. "


Burimi: Magjia e Kuqe nga Alexandra Browski

Mos harroni të mbroni veten gjatë një ritual të tillë sepse duke luajtur me arbiter të lirë mund të ju dalin disa bezdi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyFri May 25, 2012 3:09 pm

o zot ishalla mu kthehet,ai eshte jeta ime sjetoj dot pa te,engjulli im,vetem ate e dua.uffffffff kur po e enderroj,po qaj cdo mengjes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyTue May 29, 2012 11:53 pm

sabiti a mundesh mem bashku me kit personin ne foto,qka te duash ki prej meje,te lutem me ndihmo ose nuk jetoj me pa te,me kthe pergjigje privat.O zot pse me krijove gjithmone vuaj per personin qe se kam prane. Pse skam fat.,dua te vdes te mos vuaj me kurre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
western

western


Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyWed May 30, 2012 8:08 am

gjinkalla shkruajti:
sabiti a mundesh mem bashku me kit personin ne foto,qka te duash ki prej meje,te lutem me ndihmo ose nuk jetoj me pa te,me kthe pergjigje privat.O zot pse me krijove gjithmone vuaj per personin qe se kam prane. Pse skam fat.,dua te vdes te mos vuaj me kurre


Kërkoj ndihmë zotit mbase të kthen dashurinë...hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anushka
Numri i postimeve : 1
Join date : 04/06/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyWed Jun 13, 2012 2:01 pm

a di dikush te me tregoj se qka eshte vetiver ( barishte ) se nuk po e di pres pergjigjen flm permirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
western

western


Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyWed Jun 13, 2012 4:29 pm

Barishte eshte cfaredo lloj bari per lopet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur EmptyThu Aug 23, 2012 2:05 pm

sabit a mundesh me ma kthy ish dashurine pra keteRitual kthimi i dashurise se humbur Muhamet-Hajrizi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty
MesazhTitulli: Re: Ritual kthimi i dashurise se humbur   Ritual kthimi i dashurise se humbur Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ritual kthimi i dashurise se humbur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual per ta larguar nje ves te keq
» Ritual që dikush të ju dojë
» Magji per realizimi i dashurise
» Magjia e përfitimit të dashurisë
» Ritual për Hakmarrje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: