Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
western

western


Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune Empty
MesazhTitulli: Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune   Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune EmptyWed Jul 04, 2012 9:45 am

Zakonisht jemi mesuar duke i degjuar muslimanet qe thone se eshte fe e paqes,por pikerisht keta jane ata te cilet skane pike paqe ne trupin e tyre.Nje shembull konkret per kete eshte kjo video e ketij hoxhe i cili nxit urrejte ndaj komunitetit homoseksual.Ne kete video u lejohet te komentohet vetem atyre qe e perkrahin hoxhen,te tjereve nuk u lejohen komentet (diktature).Ky hoxhe i shemtuar ne kete video bie ne kundershtim me fjalet e tij,qe nga fillimi e deri ne fund.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
muhameti
Numri i postimeve : 18
Join date : 14/05/2012

Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune Empty
MesazhTitulli: Re: Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune   Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune EmptyMon Jul 23, 2012 1:23 pm

bravo hoxha le ti djegim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njeriu i cili fotografoi UFO-t
» Cili eshte filmi me i mire
» Djaloshi i cili loton gjak
» Turku i cili jetoi 167 vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: