Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" Empty
MesazhTitulli: Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras"   Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" EmptyFri May 04, 2012 7:19 pm

Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" Chupacabra
Nje qytet i vogel ne Ukrainen perendimore eshte i terrorizuar per gjate nje viti nga nje kafshe e panjohur, me sulme mbi bagetine. Gjuetaret lokale sugjerojne se ajo mund te jete "chupacabras" mitike. Banoret lokale te Volcovtsy (Ukraine) jane te frikesuar nga ky mishngrenes i cuditshem, sepse ne muajin shkurt 2012 vrau mbi 35 bageti.

Kthimi i Chupacabras

Gjuetaret lokale thone se sulmet filluan vitin e kaluar dhe, ndoshta, jane kryer nga nje grup i ketyre krijesave. Ata shtojne se plaget e marra tek kafshet e sulmuara, nuk ishin si plage te shkaktuar nga ujqerit apo dhelprat.

Fshataret pretendojne se ata u perballen me nje prej ketyre kafsheve, por nuk arriten per te kapur ate. Megjithate, kjo do ti kishte alarmuar ekspertet e UFO-ve dhe studiuesit te cilet jane organizuar per te bere nje inspektim ne qytetin lokale te Volcovtsy.

Disa banore lokale besojne se ajo mund te jete legjendarja 'chupacabra', duke cituar se edhe tek qente ka pasur nje sjellje te pazakonte, ku shumica e tyre lehin dhe vajtojne gjithe naten, dhe kane frike te dalin nga kopeja.

Ne qytetin e Volcovtsy, te gjithe preferojne te fshehin kafshet e tyre ne stalla. Nderkohe, ufologet jane duke u pergatitur per te studiuar dhe monitoruar kete pranvere sjelljet e bishes me misterioze dhe enigmatike, gjithashtu jane duke u perpjekur per ta kapur ate me ndihmen e qytetareve lokal dhe gjahtareve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qyteti i Mitrovicës
» Triora, qyteti i shtrigave
» Athens, Ohio - i gjithe qyteti eshte i mbushur me fantazma

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~PARANORMALE~ :: Entitete-
Kërce tek: