Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fundi i botës do jetë më 30 qershor

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Fundi i botës do jetë më 30 qershor Empty
MesazhTitulli: Fundi i botës do jetë më 30 qershor   Fundi i botës do jetë më 30 qershor EmptySun May 06, 2012 1:01 pm

Kulti me tatuazhet 666: Fundi i botës do jetë më 30 qershor
Fundi i botës do jetë më 30 qershor 148960_348264578571803_121434011254862_942113_203134989_n

Fundi i botës po afrohet, të jemi të saktë bëhet fjalë për 30 qershorin e këtij viti. Kështu beson një sekt i errët kristian, që ka ngritur billboards në mbarë Shtetet e Bashkuara për të njoftuar gjithkënd për këtë ngjarje.

Sekti tani ka nisur edhe një fushatë globale për të njoftuar për fundin që na pret. Ata thonë se më 30 qershor do të zhduken të gjithë njerëzit, përveç pasuesve të këtij sekti.

“Growing in Grace International” është sekti që i shtohet zërave se këtë vit do jetë fundi i botës. Sekti drejtohet nga Jose de Luis de Jesus, që hapur e quan veten antikrishti. Pasuesit e tij kanë të stampuar në trup tatuazhet 666.

Jesus nga Porto Riko thotë se është gabim të ndiqen mësimet e Krishtit, por duhen ndjekur mësimet e apostullit Pal, me të cilin ai thotë se është në kontakt direkt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
western

western


Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Fundi i botës do jetë më 30 qershor Empty
MesazhTitulli: Re: Fundi i botës do jetë më 30 qershor   Fundi i botës do jetë më 30 qershor EmptySun May 06, 2012 1:27 pm

keta vetem ja fusin kot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fundi i botës do jetë më 30 qershor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fundi i Botes sipas kalendarit Maya nuk figuron askund
» Foto qe kapen nje here ne jete
» Maiat nuk e dinin kur është fundi i botës
» Vdekja nuk është fundi”, thonë shkencëtarët sipas Ajnshtajnit
» Raca njerëzore mund të jetë qenia më inteligjente në univers!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: