Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty Empty
MesazhTitulli: 4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty   4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty EmptySat May 05, 2012 9:10 am

4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty

4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty Tegan-hancox

Vajza 4 vjeçare aksidentalisht var veten e saj me rripin e çantës Kitty, gjatë gjumit kur ajo po flinte në dhomën e saj.

Tegan Hancox, vajza 4 vjeçare shpesh fliste përçart në gjumë dhe madje ngrihej dhe bënte dhe veprime të ndryshme, por nuk mbante mend asgjë kur çohej nga gjumi, tha nëna e saj.

Po kështu ndodhi dhe atë natë kur ajo kishte varur veten me rripin e çantës së saj Kitty.
Ajo u gjet e varur nga e ëma dhe motra e saj në dhomën e saj në mëngjes.
Nëna e vet shpjegoi se ajo ngrihej 4 ose 5 herë gjatë natës, madje shkonte në krye të shkallëve flste me vete dhe shkonte për të fjetur. Por ajo e shpjegon se dhe babai i saj biologjik kishte të njëjtin problem ndaj dhe nuk i kishte kushtuar shumë rëndësi.
Nëna me zemër të thyer për humbjen e vajzës u bën thirrje që prindërit të kenë kujdes me dhomat e gjumit të fëmijëve, pasi ndodhin aksidente nga ato që s'mund të mendohen.
Dhe raporti i mjekësisë ligjore ishte se ajo qe varur aksidentalisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
4 vjeçarja var veten me rripin e çantës Kitty
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~PARANORMALE~ :: Entitete-
Kërce tek: