Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Magji qe te mos theresh me thike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
berat95
Numri i postimeve : 1
Join date : 02/07/2012

Magji qe te mos theresh me thike Empty
MesazhTitulli: Magji qe te mos theresh me thike   Magji qe te mos theresh me thike EmptyMon Jul 02, 2012 9:25 am

Besoj se ju habita pak po kete Ritual e kam mesuar nga nje SehirBaz ne Shkup.

Hapi i pare

1.Merre Nje Leter Te Bardhe

2.5 Qirinje Te Bardhe Dhe 5 Te Kuqe

3.Nje Gote Uje Te Pastert

Hapi Dyte:

1.Te Letra E Bardh shkruani keto Fjali (Deko,Integro,Konsido) Keto jane fjale Magjike qe nga koherat e Lashta, Me Kuptim (Duha Mbrojtje Nga Thika E Armikut)

Hapi Trete:
1.Pasi Ti Shenojni Fjalet E Merni Goten Me Uje Dhe I Futni Ati

2.Mbrenda 24 Orreve Afer 1 Dite Duesh Ta Pish Ujin Me Fjalet Magjike

3.Dhe Te Mos Perdorni Fjal Te Ndyta Gjate Pirjes Po Ta Pini Me Gjith Zemer

100 % e vertet esht bej beje ne zot

Prova Si Ti Bejm Provat :?

E Merni Nje Thike Dhe Me Ter Fuqin E Fusni Ne Duar Ose Ku Deshiron Te Pritesh Do Ta Shohesh Vet Si Thika Nuk Te Shpon Po Vetem Dot Thehet

Ju Faliminderit Per Mirkuptimin ???

Ja Vlen Me Provu

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Magji qe te mos theresh me thike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Magji per tu bere i pasur
» Magji per realizimi i dashurise
» Magji për të mësuar të vërtetën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: