Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fshati ne mes te reve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Fshati ne mes te reve Empty
MesazhTitulli: Fshati ne mes te reve   Fshati ne mes te reve EmptySun May 06, 2012 4:19 pm

Fshati ne mes te reve

Fshati ne mes te reve Asiago

Ky fshat duket sikur po lundron në mes të reve. Duket si në përralla, por është realitet. Është një foto e realizuar nga një fotograf amator në Asiago, në veri të Italisë. Vittorio Poli po kthehej nga një udhëtim në një mal aty pranë kur pa mjegullën që kishte mbështjellë vendin. Fshati quhet Conco dhe është një nga shtatë fshatrat e pllajës Asiago në Alpet Lindore, Itali.

Fshati ne mes te reve Asiago-2

Fshati ne mes te reve Conco2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Fshati ne mes te reve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: