Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit: Empty
MesazhTitulli: Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit:   Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit: EmptySun May 06, 2012 9:13 am

Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit

Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit: 422608_372113219480219_236304299727779_1305331_1925187030_n

Flitet ne ambientet e NASA se ne malin e Tomorrit ne Shqiperi fshihet nje mister i madh dhe i frikshem per te ardhmen e njerzimit..Sipas tyre aty egziston dicka qe specialistet e NASA kan shume vjet qe po e monitorojen me ane te nje sateliti special...Rreth ketij misteri eshte folur dhe tek emisioni ora e nates tek ORA NEWS para disa muajsh....Aty egziston nje shpell dhe ne brendesi te shpelles gjendet nje grop e madhe ku disa njerz jan munduar te zbresin me litar,por ne momentin e leshimit te litarit ne grop ai cuditerish keputet....Disa specialist USA mendojen se nese vjen fundi i botes,ai do te nis nje mali i shenjt i TOMORRIT....Dhe mendohet se Noeja e nisi nga mali i Tomorrit anijen e tij qe shpetoj njerzimin ne permbytjen e madhe mijra vite me pare.....Koha do ta vertetoj nese jen te verteta keto spekullime...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit:
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Misteret e Rokut
» Disa nga misteret e botes...
» Vazhdojne misteret e UFO-ve edhe per vitin 2012

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: