Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fantazma e nje inxhinieri ne foto

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Fantazma e nje inxhinieri ne foto Empty
MesazhTitulli: Fantazma e nje inxhinieri ne foto   Fantazma e nje inxhinieri ne foto EmptySat May 05, 2012 8:40 am

Fantazma e nje inxhinieri ne fotoFantazma e nje inxhinieri ne foto Ghost_pictures_003


Fotoja që shihni në ekranin tuaj është realizuar në vitin 1919. Mirëpo në vitin 1975 një prej të fotografuarëve vendosi ta bënte publike.

Fotoja tregon një grup të piloteve te regjimentit RAF që shërbyen në Luftën e Parë Botërore, dhe nëse pyesni veten se ku qëndron e çuditshmja në këtë foto, atehere vëreni me kujdes figurën që duket pas fytyrës në rreth.

Bëhet fjalë për Freddy Jackson, inxhinier aviacioni, i cili sipas dëshmive të raportuara kishte vdekur në një aksident ajror dy ditë para se të realizohej kjo foto.

Madje, ceremonia mortore ishte zhvilluar ditën e fotografimit. Akoma edhe nëse jemi skeptikë, imazhi i zbehtë, i gjysmë-fshehur pas ushtarakut të shkakton rrënqethje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Fantazma e nje inxhinieri ne foto
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fantazma ne makine
» Athens, Ohio - i gjithe qyteti eshte i mbushur me fantazma
» Foto nga moti i frikshem
» Foto qe kapen nje here ne jete
» Foto nga vende te ndryshme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~PARANORMALE~ :: Entitete-
Kërce tek: