Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë Empty
MesazhTitulli: Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë   Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë EmptyWed Oct 03, 2012 7:21 pm

Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë

Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë F.1003210704881_m
Henry Kissinger

Presidenti i Iranit, Mahmud Ahmedinejad, përbuzet dhe konsiderohet si “bisha e errët” nga mediat perëndimore, vetëm e vetëm pse ai “imagjinoi një botë pa Izraelin”. Por, sipas një artikulli, Henry Kissinger, si dhe 16 shërbime sekrete amerikane, bien dakord se në të ardhmen e afërme, Izraeli nuk do të ekzistojë më!
Ndërkohë “New York Post”, pohon se ish-sekretari amerikan i Shtetit, Kissinger tha fjalë për fjalë: “Për 10-vjet, nuk do të ekzistojë më Izraeli”.

Deklarata e Kissinger, është e bazuar në raportet e shërbimeve sekrete amerikane.

Ai tha se Izraeli ndodhet në rrezik, por se do të shpëtonte, nëse SHBA do t’i jepte disa biliarda dollarë më shumë dhe se me ushtrinë amerikane do të asgjësoheshin disa nga armiqtë e shumtë që ka Izraeli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Pas 10 viteve, Izraeli nuk do të ekzistojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bota pas 100 mijë viteve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: