Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A ndikojne te vdekurit tek te gjallet

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

A ndikojne te vdekurit tek te gjallet Empty
MesazhTitulli: A ndikojne te vdekurit tek te gjallet   A ndikojne te vdekurit tek te gjallet EmptyWed Sep 26, 2012 3:10 pm

A ndikojne te vdekurit tek te gjallet


Duke u bazuar qe te gjithe njerezit qe vrasin me asnjeher nuk e shohin driten me sy ne jeten tyre,a do te thote kjo sepse atyre u hakmerren te viktimat e tyre,nga nje dimension tjeter.Pastaj edhe filmat me paranormal entity a bazohen nga realiteti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
NOSFERATU
Numri i postimeve : 1
Join date : 08/05/2012

A ndikojne te vdekurit tek te gjallet Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojne te vdekurit tek te gjallet   A ndikojne te vdekurit tek te gjallet EmptyWed Sep 26, 2012 6:21 pm

Jo,te vdekurit nuk kane ndikim,te vdekurit nuk kane te bejne asgje me ne,por Zoti i denon njerezit,per mekatet e tyre,si ne kete bote,ashtu edhe ne boten tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

gemin


Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

A ndikojne te vdekurit tek te gjallet Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojne te vdekurit tek te gjallet   A ndikojne te vdekurit tek te gjallet EmptyThu Sep 27, 2012 5:43 pm

Pajtohem me mendimin e Nosferatit,por une e kam pare nje filem,ku te vdekurit e mire u ndihmojshin te gjalleve te mire,ne rast lufte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

A ndikojne te vdekurit tek te gjallet Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojne te vdekurit tek te gjallet   A ndikojne te vdekurit tek te gjallet EmptyThu Sep 27, 2012 11:48 pm

po une e hapa kete teme sepse e kam verejtur se te gjithe ata njerez qe kane vrare dikend femijet e tyre nuk shohin me drite me sy,pershembull une i njoh disa njere te mjere dhe baballaret e tyre apo gjysherit dhe stergjysherit e tyre ne kohen e tyre kanr vrare dikend,pastaj femijet e tyre jetojne ne mjerim,sipasoje e atij mekati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

A ndikojne te vdekurit tek te gjallet Empty
MesazhTitulli: Re: A ndikojne te vdekurit tek te gjallet   A ndikojne te vdekurit tek te gjallet Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ndikojne te vdekurit tek te gjallet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: