Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

  Martesat sipas shenjave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Antin
Numri i postimeve : 21
Join date : 07/05/2012
Location : Zvicer

 Martesat sipas shenjave Empty
MesazhTitulli: Martesat sipas shenjave    Martesat sipas shenjave EmptyWed Aug 22, 2012 2:08 pm

Përzgjedhja e partnerit në martesë sipas muajit të lindjes


Më poshtë kemi paraqitur një listë se cilët persona të lindur në muajt e caktuar kanë preferuar të martohen me partnerë të caktuar sipas muajit të lindjes.Preferencat e femrave
Femrat e lindura në janar preferojnë më shumë meshkujt e lindur në mars dhe preferojnë më pak të lindurit në prill.

Femrat e lindura në shkurt preferojnë më shumë meshkujt e lindur në prill dhe preferojnë më pak të lindurit në korrik.

Femrat e lindura në mars preferojnë më shumë meshkujt e lindur në maj dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.

Femrat e lindura në prill preferojnë më shumë meshkujt e lindur në qershor dhe preferojnë më pak të lindurit në nëntor.

Femrat e lindura në maj preferojnë më shumë meshkujt e lindur në dhjetor dhe preferojnë më pak të lindurit në qershor.

Femrat e lindura në qershor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në nëntor dhe preferojnë më pak të lindurit në tetor.

Femrat e lindura në korrik preferojnë më shumë meshkujt e lindur në qershor dhe preferojnë më pak të lindurit në mars.

Femrat e lindura në gusht preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në shtator.

Femrat e lindura në shtator preferojnë më shumë meshkujt e lindur në shtator dhe preferojnë më pak të lindurit në prill.

Femrat e lindura në tetor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në janar dhe preferojnë më pak të lindurit në qershor.

Femrat e lindura në nëntor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në nëntor dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.

Femrat e lindura në dhjetor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në maj.
Preferencat e meshkujve


Meshkujt e lindur në muajin janar preferojnë më shumë femrat e lindura në tetor dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.

Meshkujt e lindur në muajin shkurt preferojnë më shumë femrat e lindura në tetor dhe preferojnë më pak ato të lindura në mars.

Meshkujt e lindur në muajin mars preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.

Meshkujt e lindur në muajin prill preferojnë më shumë femrat e lindura në shkurt dhe preferojnë më pak ato të lindura në janar.

Meshkujt e lindur në muajin maj preferojnë më shumë femrat e lindura në qershor dhe preferojnë më pak ato të lindura në dhjetor.

Meshkujt e lindur në muajin qershor preferojnë më shumë femrat e lindura në prill dhe preferojnë më pak ato të lindura në tetor.

Meshkujt e lindur në muajin korrik preferojnë më shumë femrat e lindura në prill dhe preferojnë më pak ato të lindura në shkurt.

Meshkujt e lindur në muajin gusht preferojnë më shumë femrat e lindura në korrik dhe preferojnë më pak ato të lindura në nëntor.

Meshkujt e lindur në muajin shtator preferojnë më shumë femrat e lindura në shtator dhe preferojnë më pak ato të lindura në prill.

Meshkujt e lindur në muajin tetor preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në qershor.

Meshkujt e lindur në muajin nëntor preferojnë më shumë femrat e lindura në qershor dhe preferojnë më pak ato të lindura në prill.

Meshkujt e lindur në muajin dhjetor preferojnë më shumë femrat e lindura në maj dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Martesat sipas shenjave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Joshja sipas shenjave
» Karma - sipas shenjave
» Sa jeni tradhetare,sipas shenjave
» Karakteristika e shenjave
» Horoskopi sipas karakterit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~EZOTERIZEM~ :: Astrologji-
Kërce tek: