Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pashe engjujt me 11 shtator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Pashe engjujt me 11 shtator Empty
MesazhTitulli: Pashe engjujt me 11 shtator   Pashe engjujt me 11 shtator EmptyWed Jul 04, 2012 7:27 pm

Ish-oficerja e FBI-së: Pashë engjëjt më 11 shtator

Një ish-nëpunëse e FBI-së, e cila ka kaluar shqetësime stresi post traumatik që lidhet me rolin e saj në hetimet e sulmeve terroriste të 11 shtatorit, ka shkruar një libër ku thotë se ka parë legjione me engjëj që ruanin zonën në Pensilvani ku u rrëzua avioni i rrëmbyer nga terroristët. Lillie Leonardi ishte një police e zonës së Pitsburgut përpara se të punonte për FBI-në. Ajo tha se e ka shkruar librin e saj, “Në hijen e një distinktivi: kujtime shpirtërore” për të inkurajuar njerëzit që humbën të afërm dhe ata që vazhdojnë të kërkojnë përgjigje mbi sulmet terroriste të asaj dite. Leonardi, tani 56 vjeç, thotë se ajo ishte e bindur që kishte parë engjëj dhe nuk e vë aspak në dyshim. Ajo që nuk kupton, që e ngre si pyetje edhe në libër, është përse asaj iu lejua t’i shohë engjëjt.

Pashe engjujt me 11 shtator 553691_455340974490776_1368332597_n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Pashe engjujt me 11 shtator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~PARANORMALE~ :: Entitete-
Kërce tek: