Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Lumi me i bukur ne bote.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhogli

xhogli


Numri i postimeve : 19
Join date : 13/05/2012

Lumi me i bukur ne bote. Empty
MesazhTitulli: Lumi me i bukur ne bote.   Lumi me i bukur ne bote. EmptyMon Jun 04, 2012 3:11 pm

E quajten atë "lumi më i bukur në botë", "Lumi që vjen nga qielli", apo "Lumi i pesë ngjyrave." dallohen nga të gjithë lumenjve të tjera, për shkak të ngjyrës, për shkak të florës të rralla qe e bëjnë atë shumë mbresëlënëse.ky është lumi më i gjallë në botë dhe këshilltarët e karakterizojnë një "mrekulli biologjike."Në ujë në shumë varieteteve me myshk dhe alga, të cilat lulezojne duke kompozuar një rezultat unik që zbulon magjinë e natyrës. sipërfaqja e saj është e mbushur me ngjyra spektakolare në të shkaktuara nga bimësia në lumë. Një trazirë e ngjyrave që e bëjnë një rezultat unik!Lumi me i bukur ne bote. River1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lumi me i bukur ne bote.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kali me i bukur ne bote

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MEDIA~ :: Foto-
Kërce tek: