Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rital per sigurimin e besnikerise se partnerit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Rital per sigurimin e besnikerise se partnerit Empty
MesazhTitulli: Rital per sigurimin e besnikerise se partnerit   Rital per sigurimin e besnikerise se partnerit EmptyFri May 25, 2012 12:17 am

Sigurim për besnikërinë e dashnorit apo dashnores

Kur doni që partnerin tuaj të jetë besnik, edhe në qoftë se ju nuk jeni.

Pajisje / përbërësit:
2 qirinj, një i zi dhe një i bardhë
Petale të kuqe roze
Disa flokë nga i dashuri i juaj
Një gjilpërë e sterilizuar
Një pjesë prej mëndafshi të zi
Një fjongo e kuqe

Rituali

Ndizni qirinjët, dhe në një gisht tuajin e futni gjilpërën dhe gjakun (3 pika) e hidhni mbi flokët e partnerit, duke thënë:

Ti më përket, ti je i imi.
gjakun im të lidh,
Unë jam e vetmja që të ushqej pasionet tuaja
ditë e natë, ti mendo në mua

Merrni flokët e gjakosura dhe vendosni në mëndafshin e zi, duke i bashkuar dhe rrethuar me shirit të kuq. Duke i vendosur sipër flakës së qiririt të bardhë, thoni:

Çfarëdo që të ndodhë, ti më takon mua,
ti nuk do të besosh në gënjeshtrat e të tjerëve,
sytë tuaj do të jenë plot me dashuri për mua, përjetësisht,
Ti do të besosh në dashurinë time për ju.
Ashtu qoftë.

Merrni të gjitha dhe i varrosni thellë në tokë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rital per sigurimin e besnikerise se partnerit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: