Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si te shihni ne erresire

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

Si te shihni ne erresire Empty
MesazhTitulli: Si te shihni ne erresire   Si te shihni ne erresire EmptyThu May 24, 2012 10:40 pm

Shih në errësirë


Kjo magji do të ju lejoj të shikoni në errësirë

Gjërat do t'ju duhet

* Zëri
* Mendje
* Përqendirm
*Imagjinat


Uluni në një vend te qet të medation dhe të thonë këto fjalë

nga fuqia e diellit të errët të bëhet dritë dhe e bëj të shndrit dielli në natën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te shihni ne erresire
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: