Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

  Si te ndryshojme ngjyren e syve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sabit
Numri i postimeve : 57
Join date : 14/05/2012

 Si te ndryshojme ngjyren e syve Empty
MesazhTitulli: Si te ndryshojme ngjyren e syve    Si te ndryshojme ngjyren e syve EmptyThu May 24, 2012 10:32 pm

Si te ndryshojme ngjyren e syve


Per ta ndryshuar ngjyren e syve ju duhet:

Nevoja: 1 Qiri (të paktën) në ngjyrë që dëshironi të ndryshoni sytë tuaj për të dhe një Pentacle

Dritë qiri (ë) dhe ulen në frontin e tij / tyre dhe psal këtë 3 ose më shumë herë:

"1,2,3, ndryshim për mua, 1,2,3 (ngjyra që keni tani) për të (ngjyrë të reja), më lejoni të shohin. "

Merrni frymë thellë spastrimit ndërsa ju parashikojnë veten me ngjyra e syve të ri, psal atëherë kjo 3 herë ose më shumë:

"Me fuqinë e tre, le të shihet."

Përsëri kujtoj sytë tuaj ndryshuar nga ngjyra e tyre origjinale për ngjyra të reja, atëherë kontrolloni pasqyrë.

Shënim: Kjo magji mund të zgjasë një ditë apo më shumë në qoftë se vetëm duke përdorur një qiri. Dhe ngjyra e qiri do te jetë ngjyra e re e syve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te ndryshojme ngjyren e syve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: