Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Sa e mendoni vdekjen

Shko poshtë 
3 posters

Sa e mendoni vdekjen?
Asnjehere
Sa e mendoni vdekjen I_back_title0%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 0% [ 0 ]
Nganjehere kur jam vetem
Sa e mendoni vdekjen I_back_title18%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 18% [ 3 ]
Nganjeher
Sa e mendoni vdekjen I_back_title6%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 6% [ 1 ]
Kur te vdes ndonje i aferm
Sa e mendoni vdekjen I_back_title0%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 0% [ 0 ]
Shpesh here
Sa e mendoni vdekjen I_back_title71%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 71% [ 12 ]
Kur jam ne ndonje rrezik
Sa e mendoni vdekjen I_back_title5%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 5% [ 1 ]
Kur jam i semure
Sa e mendoni vdekjen I_back_title0%Sa e mendoni vdekjen I_back_title
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 17
 
Back

AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Sa e mendoni vdekjen Empty
MesazhTitulli: Sa e mendoni vdekjen   Sa e mendoni vdekjen EmptyMon May 21, 2012 7:21 pm

Vdekja eshte realiteti i vetem ne kete jete.
Por shtrohet pyetja sa e mendojme ne ate?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
xhogli

xhogli


Numri i postimeve : 19
Join date : 13/05/2012

Sa e mendoni vdekjen Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mendoni vdekjen   Sa e mendoni vdekjen EmptyTue May 22, 2012 4:14 pm

une qe ne moshe te vogel kisha nje injorance te cuditshme te rrezikut,dhe se nuk e mbroja kurr veten nga rreziqet e perditshme..ne moshen 13-14 vjecare kam perjetuar nje ngjarje afer vdekjes.e ndjeva veten ne nje pozit shum te veshtir per mbijetes.,por une mendoj se "Vdekja" ... fjalë për fjalë dhe figurativisht ...eshte ndoshta frika më e madhe!por zgjedhja ndoshta eshte qe te jemi te vetedijshem se cdo mumente qe jetojme eshte nje dhurate,dhe duhet te jemi mirnjohes per kete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

gemin


Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

Sa e mendoni vdekjen Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mendoni vdekjen   Sa e mendoni vdekjen EmptyThu Sep 27, 2012 6:02 pm

rreth 60% te kohes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Sa e mendoni vdekjen Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e mendoni vdekjen   Sa e mendoni vdekjen Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa e mendoni vdekjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qeni e ndjene vdekjen e njeriut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: