Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Horoskopi per sot

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Astrologu

Astrologu


Numri i postimeve : 13
Join date : 06/05/2012

Horoskopi per sot Empty
MesazhTitulli: Horoskopi per sot   Horoskopi per sot EmptySat May 19, 2012 8:31 am

Horoskopi per sot
Horoskopi per sot Horoscope

Dashi

Venusi do e beje edhe me te bukur jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite. Pavaresia qe keni kerkuar do iu jepet dhe do kuptoheni me mire me ate qe keni ne krah. Jeta sentimentale e beqareve do kaloje ne plan te pare. Ka mundesi qe ne mesdite te kete edhe dashuri me shikim te pare. Gjeni nje ekuiliber midis shpenzimeve dhe hyrjes se parave sepse perndryshe do i keni punet keq.

Demi

Klima ne cift do jete mjaft e ngrohte dhe me diell. Bashkepunimi dhe mirekuptimi do te mbreteroje gjate gjithe dites. Beqaret, nepermjet punes se tyre mund te njihen me dike qe do i beje te dridhen. Mos keni frike te hidhni ndonje hap me tej dhe te njiheni ne nje plan tjeter me te. Financat do jene shume te mira dhe ju do mund te stabilizoni buxhetin. Shlyeni edhe borxhet qe keni.

Binjaket

Duke qene se Plutoni dhe Neptuni do ndikojne njekohesisht ne jeten tuaj ne cift, do keni disa probleme te vogla. Do keni veshtiresi per te dialoguar qete dhe do konfliktoheni hapur. Beqaret do bejne nje takim sipas shijes se tyre. Yjet do i ndihmojne ta shprehin me lehte pelqimin. Fale situtes se mire financiare do kryeni transaksione afatgjata. Gjithsesi mos u hidhni me koke ne detin e shpenzimeve.

Gaforrja

Te gjithe ciftet do kalojne nje dite te mrekullueshme dhe te lumtur sot. Perfitoni nga cdo moment kur te jeni prane atij qe dashuroni. Beqaret duhet t’i bejne syte kater dhe te kerkojne ne cdo vend per shpirtin binjak. Ka mundesi qe ta gjeni. Financat do shkojne me se miri. Fati do iu buzeqeshe dhe do mund te kryesni gjithcka qe keni deshiruar prej kohesh. Tregohuni pak me te matur me shpenzimet.

Luani

Asgje e vecante nuk do ndodhe ne jeten sentimentale te cifteve sot. Vetem Marsi mund te sjelle disa keqkuptime, por qe do kalojne sa hap e mbyll syte. Nese jeni beqare do keni surpriza mjaft te kendshme. Ka mundesi te takoni dike interesant qe do iu beje menjehere per vete. ulni shpenzimet qe financat te mos dobesohen. Disa te aferm do iu mbeshtesin qe te kryeni operacionet e deshiruara.

Virgjeresha

Urani do ndikoje negativisht ne jeten tuaj ne cift. Do keni goxha veshtiresi dhe debate te forta. Gjithesi kujdes me ato qe do nxirrni nga goja. Nese jeni vetem, mos hezitoni te filloni aventura. Do ndiheni mjaft mire dhe nuk do merziteni per asnje moment. ka ardhur momenti te merreni pak me shume me financat tuaja. Nje menaxhim me i mire do iu ndihmoje te rrisni buxhetin e te jeni te qete.

Peshorja

Sensualiteti do te rizgjohet gjate kesaj dite. Nese jeni te martuar ka mundesi te mendoni ta zgjeroni familjen tuaj. Nese jeni ende vetem, do jeni mjaft magnetike dhe do keni mundesi te nisni aventura. jepini vetes mundesine te provoni cdo gje qe iu pelqen. Me Plutonin ne anen tuaj, buxheti nuk do kete asnje problem. Do kryeni me sukses disa operacione te mira financiare.

Akrepi

Venusi do kete ndikim mjaft pozitiv per jeten tuaj ne cift gate kesaj jave. Se bashku me partnerin do zbuloni kenaqesi te reja dhe do dashuroni ne menyre pasionante. Beqaret do nisin nje histori te bukur dashurie e cila do ua ndryshoje teresisht jeten. Shfrytezojeni diten deri ne maksimum. Financat ka rrezik te kene probleme. Gjithsesi nese tregoheni te vendosur dhe te ulni shpenzimet mund t’ia dilni.

Shigjetari

Jeta sentimentale e cifteve nuk do kete ndonje gje shume te vecante duke qene se asnje planet nuk do ndikoje tek ta. Lidhja mund te thellohet dhe do flisni qetesisht me njeri tjetrin. Beqaret do jete ne favorizuar. Nese keni dashur gjithmone te terhiqni vemendjen e te tjereve do ia arrini qellimit. Mos i besoni shume intuites sot ne planin financiar por matuni mire para se te hidhni cdo hap.

Bricjapi

Do keni ndryshime mjaft pozitive ne jeten tuaj ne cift sot. Mireqenia dhe qetesia do jene ne program. Nuk do ia vini me ne dukje te metat partnerit dhe as ai ju. Per beqaret nje miqesi e lindur prej disa kohesh mund te kthehet ne dicka tjeter. Mos ia mbyllni dyert. Financiarisht do jeni te favorizuar. Nuk do keni probleme keshtu qe mund te kryeni shpenzimet qe keni dashur.
Ujori


Dite jo shume e kenaqshme per jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite. Mund te kaloni edhe ndonje krize per shkak se nuk do doni te beni as leshimin me te vogel. Beqaret fale Venusit do kene takime interesant. Mos u ngutni sepse do keni kohe sa te doni. Dite mjaft e mire per sektorin financiar. Do jeni me te organizuar dhe do i ulni edhe shpenzimet. Me mire kurseni sot

qe te fitoni mot.

Peshqit

Do kerkoni qetesine ne cift gjate kesaj dite. Nese kohet e fundit keni pasur probleme do rivendosni baza te reja edhe me te forta se me pare. Beqaret me shume gjasa do mund te takojne dike interesant. Do zbuloni se keni te njejtat mendime politike, filozofike dhe fetare. Kujdes me planin financiar. Do keni nje deshire te shfrenuar per te shpenzuar dhe kjo do jete pika e dobet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Horoskopi per sot
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Horoskopi kinez
» Horoskopi i te dashuruarve
» Horoskopi seksual
» Horoskopi i te dashuruarve
»  Horoskopi i vitit 2012

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~EZOTERIZEM~ :: Astrologji-
Kërce tek: