Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si ta harroj personin e gabuar

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla


Numri i postimeve : 117
Join date : 09/05/2012

Si ta harroj personin e gabuar Empty
MesazhTitulli: Si ta harroj personin e gabuar   Si ta harroj personin e gabuar EmptyFri May 18, 2012 7:36 pm

Ju lutem e dua nje derr qe 4 vite por ai eshte shume i pasur ka shume shoqeri dhe fame,keshtu qe eshte vetem enderr per mua.Si ta harroj sa me shpejt qe eshte e mundur.O zot vdiqa,sa e veshtire kjo jete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
albanna
Numri i postimeve : 1
Join date : 18/05/2012

Si ta harroj personin e gabuar Empty
MesazhTitulli: Re: Si ta harroj personin e gabuar   Si ta harroj personin e gabuar EmptyFri May 18, 2012 8:13 pm

e thjesht mos meno qi egziston
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhogli

xhogli


Numri i postimeve : 19
Join date : 13/05/2012

Si ta harroj personin e gabuar Empty
MesazhTitulli: Re: Si ta harroj personin e gabuar   Si ta harroj personin e gabuar EmptyFri May 18, 2012 9:33 pm

ne radh te pare me vjen keq e nderuar qe vuan per nje dashuri qe i ka ikur koha e saje,une do te sygjeraoja qe te ndryshosh pikpamjen e mendimeve.. ti vlen dhe meriton me shum se sa pasuria dhe fama e atij(derrit).thejshte harroje..shpresoj qe keto fjal te japin kurajo per te hequr qafe dicka pa vler qe ndodhet ne jeten tende.respekte dhe gjith te mirat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Si ta harroj personin e gabuar Empty
MesazhTitulli: Re: Si ta harroj personin e gabuar   Si ta harroj personin e gabuar Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta harroj personin e gabuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: