Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 UFO për pak përplaset me një aeroplan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
western

western


Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

UFO për pak përplaset me një aeroplan  Empty
MesazhTitulli: UFO për pak përplaset me një aeroplan    UFO për pak përplaset me një aeroplan  EmptyThu May 17, 2012 8:38 pm

UFO për pak përplaset me një aeroplan mbi Denver, Colorado, tmerrohet piloti (video)
UFO për pak përplaset me një aeroplan  535730_426649254026615_236304299727779_1453066_1238013400_n


Një incident i çuditshëm ka ndodhur në qiellin e Denver në Colorado, ku një Objekt Fluturimi i pa Identifikuar, gati u përplas në ajër me një avion civil.
Momentet e “fërkimit” të komentuara nga piloti i avionit civil, janë bërë publike dhe tregojnë rrezikun që iu kanos anionit civil nga ky shkëmbim i rrezikshëm në ajër me Objektin e pa Identifikuar Fluturues, ose siç ai quhet ndryshe UFO.

Ndërkohë televizioni i ka kushtuar këtij incidenti një reportazh specifik ku në të u përfshinë shumë specialist të aeronautikës dhe studiues UFO-sh, të cilët dhanë opsionet e tyre rreth kësaj ngjarje.
Incidenti i çuditshëm, por tepër i rrezikshëm, u shënua ditën e hënë më 14/05/2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UFO për pak përplaset me një aeroplan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~PARANORMALE~ :: Ufologji-
Kërce tek: