Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rubrika endrrat,per juve.

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptyFri May 04, 2012 7:45 pm

Ne kete rubrike mund ti parashtroni endrrat e juajq qe i keni pare,dhe ne do ju tregojme domethenien e tyre.

Rubrika endrrat,per juve. Dreams
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
vjollca

vjollca


Numri i postimeve : 1
Join date : 06/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptySun May 06, 2012 2:00 pm

Cfare don me than me pa enderr kur te ndjek dikush?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Astrologu

Astrologu


Numri i postimeve : 13
Join date : 06/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptySun May 06, 2012 2:04 pm

vjollca shkruajti:
Cfare don me than me pa enderr kur te ndjek dikush?

Kjo do te thote qe ti je e shqetesuar ne lidhje,me ngjarjet qe te percollin ty ne jeten e perditshme.Dhe se ti shqetesohesh me ate se cfare mendojne te tjeret per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
samire

samire


Numri i postimeve : 20
Join date : 15/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptyWed May 16, 2012 10:03 am

pershendetje astrologu...e kam par ni anderr,qe po qaj hala...e kam par ish te dashurin tim,dhe as qe me shikojke ishte i lumtur,kurse une qajsha,por ai as qe me verejke vetem buzeqeshte me tjetren,une qajsha sikur nermini qka don me than,te lutem mtrego.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Astrologu

Astrologu


Numri i postimeve : 13
Join date : 06/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptyThu May 17, 2012 12:12 am


Kjo enderr te ka pasqyruar ate se ne cfare gjendje je ti aktualisht.T i vuan akoma per kete person dhe akoma e dashuron.Me e keqja e tere kesaj qendron se ti nuk mundesh ta harrosh dot,dhe shqetesohesh tere diten per te.Gjate dites ty te percjell nje depresion,te cilin urgjentisht duhet ta largosh nga jeta yte.Ai person eshte thjeshte nje enderr e kote per ty,e cila nese vazhdon keshtu mund te kesh pasoja te medha e te ardhmen.Mundohu sa me pare ta harrosh sepse nuk eshte personi i duhur.Nese e harron dhe krijon nje jete te re,kjo enderr me nuk do te shqetesoje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
boni
Numri i postimeve : 2
Join date : 06/09/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Boni   Rubrika endrrat,per juve. EmptyThu Sep 06, 2012 5:51 pm

Persh...pash enderr sikur dola me ish te dashuren dhe ja kaluam shum mir si ne kohrat e vjetra kur kemi qen bashk.....un jam ndar nga ajo ka 3 muaj , e kerkoi vet ndarjen pasi me tha qe nuk te ndjej me! kam pas lidhje me te 2 vite..... per kto 2-3 muaj qe jam ndar e kam par shum her ne enderr ! ju lutem me shpjegoni pak...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Astrologu

Astrologu


Numri i postimeve : 13
Join date : 06/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptyThu Sep 06, 2012 6:08 pm

Kjo enderr te pasqyron gjendjen tuaj reale,se si dihesh.Ti akoma e do ate dhe me gjithe deshire do te doje te ribashkoheni serish.Nuk mundesh ta harrosh ate,mendon shume per te,dhe te tjerat s'te interesojne.Ajo gjithashtu mendon per ty,dhe ne nje fare forme,ajo eshte penduar qe ka qene shkatare e ndarjes suaj.Shanset qe te ribashkoheni serish jane,ndonese veshtire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
boni
Numri i postimeve : 2
Join date : 06/09/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: ckemi   Rubrika endrrat,per juve. EmptyMon Sep 10, 2012 6:01 pm

a ka njeri per tmu pergjigjur mua , kam par 1 enderr?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Astrologu

Astrologu


Numri i postimeve : 13
Join date : 06/05/2012

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. EmptyMon Sep 10, 2012 8:40 pm

Te tregova ne mp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Rubrika endrrat,per juve. Empty
MesazhTitulli: Re: Rubrika endrrat,per juve.   Rubrika endrrat,per juve. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rubrika endrrat,per juve.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kuriozitete mbi gjumin dhe endrrat
» Ëndrrat e këqija, përse i shoh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~EZOTERIZEM~ :: Endrra-
Kërce tek: