Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Metodat për të komunikuar me xhindët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Metodat për të komunikuar me xhindët Empty
MesazhTitulli: Metodat për të komunikuar me xhindët   Metodat për të komunikuar me xhindët EmptySun May 06, 2012 5:46 pm

Metodat për të komunikuar me xhindët


(Pretendim i nje magjistari)


Une kam shume metoda qe mund te ju parashtroj se si mund te komunikohet me qenijet e padukshme dhe qe jetojne ne toke dhe qe quhen xhindet....dhe se a e dini se alienet dhe forma te tyre mund te jene xhindet por kjo nuk eshte teper e sakt dikund 30% une do jua tregoj disa metoda se si mund te komunikohet me xhindet .

Do tju tregoj vetem disa metoda te komunikimit me xhindet....me keto metoda kam pasur sukses dhe kam komunikuar me ta por edhe ne disa pak rraste nuk kam mundur te komunikoj me ta por 90% te rrasteve me jane pergjigjur .

Metoda e 1-pare : Merrni çfardo lloj libri fletore apo ndonje liber te shenjte [ kuran apo bibel ] shkeputjuani te gjitha fletet, vrisni ndonje shpend, zog apo sorre dhe me gjakun e tyre lyeni apo ngjyrosni librat fetar pastaj fletat e tyre lerini qe te thahen me gjakun e shpezeve para diellit dhe pasi te thahen merrini fletet dhe ngjitini neper murre te shtepise , dyer, xhama etj........pritini deri ne mesnate dhe ne mesnate do te ndieni zhurrma , trokitje dhe kercitje te rrafteve dyerve e xhamave apo edhe zera qe ju flasin.

Keshille : Para se ta provoni metoden e pare duhet te mos keni frike dhe se duhet te vrisni nje apo dy shpend apo kafsh dhe se do ju duhet pak mund eksperimenti do te ju dal 100% me sukses.

Kujdes : Per ta kryer metoden e pare per komunikim me xhindet nuk lejohen femijet apo edhe njerzit qe kane frik enga keto gjera pasi qe kryerja e ketij eksperimenti apo magjie do i lere shum njerez me pasoja per shkak te veprimit te xhindeve [ shejtan ] ne mesnate.

Tani do ju a tregoj edhe metoden e 2-te dhe qe thuhet se eshte metoda me e perdorur edhe nga shume njerez , magjistare apo spiritualist.

2. Ne oret e vona te mesnates ka ora 1 , 2 apo 3 hyni ne banjo apo wc ne pasqyren e wc aty ku kriheni apo i lani duart merrini dy qirra te vegjel dhe ndezni me shkrepse dhe vendosini ne distance me njera tjeteren ose shume afer fikini dritat ne wc mbylleni ,gjamin apo deren, merrni nje shkumes te kuq apo ngjyre te kuqe afrojuni pasqyres dhe shkruani ndonje shenje , shenjen e djallit apo edhe ndonje lutje apo fjale per ardhjen apo shfaqjen e xhindit tend [ xhindit personal ] therriteni ate me ze, jo shum te larte para pasqyres dhe ai mbas ndonje kohe do ju shfaqet me ndonje pjese te gjymtyres se tij apo do ju kercas xhami ne pasqyre ose do te hapet dritarja ose dera, fikja e qirrinjeve etj .

Keshille : Per kryerjen e ketij eksperimenti nuk do ju duhet shume mund por duhet te detyroheni ta kreyni proven apo eksperimentin ne oret e vona te nates eksperimenti do te dal 99% me sukses .

Kujdes : Ky eksperiment eshte eksperiment shume i rrezikshem apo fatal ne disa raste per disa njerez qe kane frike me semundje te zemres, semundje kronike. Ne rraste te tilla ju perferoj qe kete metode per komunikimin me xhindet mos ta provoni pasi eshte e mundur qe xhindi te ju shfaqet mbrapa pasqyres me fytyren e tij apo ndonje gjymtyr te turpit keshtu qe ai qe e provon kete ekperiment do te mund te bej shume panik , une preferoj qe kete eksepriment ta beje dikush qe nuk ka frike nga keto gjera paranormale ose qe i ka kryer me pare disa lloje metodash si kjo .

Do ju a tregoj edhe metoden e 3-te per komunikimin me xhindet qe eshte metode e njejte sikur ajo e para por do ju duhet shume mund per ta kryer.

3. Merrni ndonje liber te shenjte apo fetar si p.sh kurani apo bibla merni disa flete dhe shkruani vargjet e kuranit apo te bibles mbrapsht pasi qe i keni kryer proven merrini fletet qe i keni shkruajtur vargjet bashke me librin e shenjte dhe groposini apo futini ne ndonje vend te caktuar afer ndonje dollapi , pjese te pabanuar te shtepise , jashte ne oborr , afer ndonje peme , ne punishte ne sanduk etj....gjate oreve te nates nga ora 4 apo 5 e mengjesit shkoni ne vendin e caktuar ku i keni groposur varrgjet e mbrapshta .

Dhe gjate kendimit apo pak para kendimit te ezanit ne mengjes tek ajo pjese ku i keni vendosur ato dot degjohen britma te medha , fjale mallkuese , zhurme ne ate pjese etj....me kete eksperiment paranormal kuptojme vrasjen e ndonje xhindi apo zenjen e saj gjate kendimit te ezanit apo pak para saj..ne e dime qe xhindet [ shejtan ] largohen ne boten e nendheshme gjate kendimit te ezanit apo faljeve te namazit [ sabahut ] ne mengjes .

Keshille : koha e kryerjes se kesaj prove duhet te jete shum e sakt , ju duhet shume mund por ne fund te fundit eksperimenti nuk do jete me pasoja te medha ndalohen femijet , dhe se gjate eksperimentit ju do ta keni te qarte vendin nga vijne zerat apo zhurmet , procesi do te jete 95% me sukses.

Kujdes : Gjate kryerjes se eksperimentit paranormal nuk duhet te ju afrohemi shum afer vendit ku krijohen zhurmet nga qe po ju afruat shume xhindi do te mund te ju futet ne trup apo te ju godas me ndonje objekt aty afer mundohuni ti futni varrgjet ne nje sanduk te vjeter dhe do ta shihni se si sanduku do te leviz dhe do te ndihern zera te çuditshem aty duhet te keni kujdes qe te mos i shqetsoni fqinjet apo edhe ndonje antar te familjes sepse ne oret e mengjesit 4, 5, 6 gjumi eshte shume i rende.

Une do jua parashroj edhe metoden e fundit te komunikimt me xhindet ky proces apo eksperiment do te jete shum i thjeshte.

4.Afer portes se shtepise merrni dhe renditini disa dhjetra apo 50 deri ne 100 qibrit (fije shkrepse) vendosni nje fije te flokut te ndonje shoku apo kolegu te juajin qe ju pengon ne fiks ne oren 12 te nates dhe ndezni fijet e shkrepses por ata duhet te jene ne forme te drejt apo te rrumbullakt [ rrafaull ] dhezini qibrritet me shkrepse dhe gjuajeni fijen e flokut apo qimen e flokut te atij personi....dhe ne mesnate xhindi i juaj [ personal ] do te vije ne deren e shtepise do te ndihen disa trokitje dhe kur ju te zbritnii poshte duhet te rrini 5 metra distance nga derra ne ato momente xhindi juaj do ju flas ne menyre te qart dhe çuditese dhe do ju pyet per problemet qe keni me ate koleg, shok apo te aferm nese ju i pegjigjeni qe ai shok ju pengon ate shok mbas disa ditesh apo javesh do e zere mallkimi dhe shokun juaj do mund te plagoset apo te semuret me ndonje grip apo te bej ndonje aksidet por nuk do te vdes.....xhindi i juaj do jete kryes i detyres.

Keshille : Kryerja e ketij eksperimenti nuk kerkon pune te veshtire por por duhet shkrepset duhet te ndizen fiks ne orren 12-te ky proces do jete 100% me sukese


KUJDES : GJate bisedes me xhindin nuk duhet te keni frrike dhe duhet se flisni me qarrt me xhindin e juaj, mos keni frrik nese ai do bej pak zhurrm apo te ju flas per ndryshe nese ai ju pyet per problemin me ate person e ju friksoheni ti pergjigjeni mallkimi mund te ju kthehet juve

NE FUND : Duhet te jua shqarroj se te gjitha keto magji apo metoda per te komunimit me xhinde jane [ MAGJI E ZEZE ] edhe une si magjistar kam pasur raste paniku por jo te medha dhe frike keto metoda i kam perdorur apo kryer disa here ku 90% me kane dalur te suksesshem ....kam edhe shume metoda te komunikimit me xhindet po qe ato do i le per nje kohe tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Metodat për të komunikuar me xhindët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Magji-
Kërce tek: