Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Edhe pemet prodhojne para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona1
Numri i postimeve : 4
Join date : 06/05/2012

Edhe pemet prodhojne para Empty
MesazhTitulli: Edhe pemet prodhojne para   Edhe pemet prodhojne para EmptySun May 06, 2012 5:09 pm

Edhe pemet prodhojne para


Shumica e pemëve në Cumbria dhe Portmeirion, në Britaninë e Madhe sipas BBC kane te ngulur ne trupin e tyre monedha te vogla, praktike qe mund të datojë që nga viti 1700 e ndoshta me e heret në Skoci, ku njerëzit e sëmurë mbërthenin monedha florinjesh në pemë me idenë që pema do të marr me vete sëmundjet e tyre dhe ata do te shpetonin nga ato.....por jo vetem monedha te arta,por edhe platini,argjendi etj


Edhe pemet prodhojne para Money-1

Edhe pemet prodhojne para Money-6-600x450

Edhe pemet prodhojne para Money-2

Edhe pemet prodhojne para Money-3-600x400

Edhe pemet prodhojne para Money-4

Edhe pemet prodhojne para Money-5-600x450

Edhe pemet prodhojne para Money-7-600x899

Edhe pemet prodhojne para Money-8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe pemet prodhojne para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MEDIA~ :: Foto-
Kërce tek: