Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fantazmat,video te verteta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta

Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Fantazmat,video te verteta Empty
MesazhTitulli: Fantazmat,video te verteta   Fantazmat,video te verteta EmptySun May 06, 2012 5:16 pm


Fantazmat,video te verteta!?Video te fantazmave të vërteta qe dëshirojne të provojnë dhe të verifikojnë ekzistencën e tyre. Imazhet, hijet shqetësuese , dyer qe hapjen, objektet qe lëvizin me veten e tyre,muzike ne sfond qe bëhet më intensive.Fantazma është një element tipik i letërsisë dhe filmit horror, dhe sot qe ka me pak kështjella të vjetra, ato po transferohen në shtëpi moderne.Video tregon skena klasike, të cilat mund të krijojnë konfuzion tek ata që i besojnë. Por, mjerisht teknologjia moderne i lejon këto nderhyrje,që ne pamje te pare te trullosin edhe me shumë.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jeta.forumsq.net
Jeta
Admin
Jeta

Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Fantazmat,video te verteta Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazmat,video te verteta   Fantazmat,video te verteta EmptyTue May 15, 2012 3:24 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jeta.forumsq.net
western

western

Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Fantazmat,video te verteta Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazmat,video te verteta   Fantazmat,video te verteta EmptySat May 19, 2012 1:03 pm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjinkalla

gjinkalla

Numri i postimeve : 125
Join date : 09/05/2012

Fantazmat,video te verteta Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazmat,video te verteta   Fantazmat,video te verteta EmptyMon May 21, 2012 10:11 am

o zot sa te frikshme,vertet jam frikesuar.A jane te verteta?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhogli

xhogli

Numri i postimeve : 19
Join date : 13/05/2012

Fantazmat,video te verteta Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazmat,video te verteta   Fantazmat,video te verteta EmptyMon May 21, 2012 11:15 am

e verteta eshte se disa foto jan shum trondotse dhe te len pa fryme.teoria me e zakonshme ne lidhje me fantazmat,eshte se ata jan shpirtra te vdekur te cilet nuk mund te shkojn ne boten e pertejme,per shkak te ndo nje padrejtesie qe ishin duk ber,apo per shkak te hidherimit te madhe ose per shkak lidhjes se madhe psikologjike ne nje vend te vecante.apo pse ata vdiqen papritmas dhe nuk e kuptojn se ata kan vdekur..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Fantazmat,video te verteta Empty
MesazhTitulli: Re: Fantazmat,video te verteta   Fantazmat,video te verteta Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fantazmat,video te verteta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MEDIA~ :: Video-
Kërce tek: