Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje objekt i pa njohur.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhogli

xhogli


Numri i postimeve : 19
Join date : 13/05/2012

Nje objekt i pa njohur. Empty
MesazhTitulli: Nje objekt i pa njohur.   Nje objekt i pa njohur. EmptySat Jun 09, 2012 7:41 am

Nje objekt i pa njohur. UFO3s
Një objekt misterioz i panjohur më 7 qershor ka cuditur zonën nga ana e kufirit turk Syros Luginën Bekaa të Libanit dhe ishte i dukshëm deri në Iran. Ndërsa disa mendonin se ky objekt i ndritshme ishte një meteorit i madh, por askush nuk e ka specifikuar natyrën e saktë ende. Shumë flasin në lidhje me rastin e testimit të një rakete balistike që shkon prapa në atmosferë, por asnjë shpjegim zyrtar nuk eshte dhen ende mbi të gjitha versionin bindëse të natyrës së objektit. megjithatë, Rusia vazhdoi për të provuar një version të ri të raketave balistike Topol-M të SS-27 B. drapër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje objekt i pa njohur.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~PARANORMALE~ :: Ufologji-
Kërce tek: