Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk
Jeta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Tuneli i Dashurisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta


Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

Tuneli i Dashurisë  Empty
MesazhTitulli: Tuneli i Dashurisë    Tuneli i Dashurisë  EmptyFri May 11, 2012 3:02 pm

Tuneli i Dashurisë
Tuneli i Dashurisë  544127_423080931050114_236304299727779_1441082_1387885988_n
India ka Taj Mahal-in, Parisi është qyteti i dashurisë, kurse Ukraina ka këtë “Tunel të Dashurisë”, kaq të mrekullueshëm.

Tuneli në fakt është pjesë e një linje hekurudhore.

Por në momentet kur treni nuk kalon, ai është një vend fantastik për të dashuruarit. Është tre kilometra i gjatë dhe është pjesë e një hekurudhe private që lidh një fabrikë fibrash me qytetin Klevan. Tre herë në ditë vagonët transportojnë dru për në fabrikë.

Në pranverë tuneli bëhet shumë i bukur pasi çelin gjethet.

Thuhet se të rinjtë që shprehin një dëshirë aty dhe janë të sinqertë në dashurinë e tyre, ajo u bëhet realitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://jeta.forumsq.net
 
Tuneli i Dashurisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: