Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla

Numri i postimeve : 125
Join date : 09/05/2012

Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo Empty
MesazhTitulli: Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo   Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo EmptyThu Oct 02, 2014 9:50 am

Shtetet me te korrupuara ne bote.
Prijne shtetet islamike per korrupsion.

Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo Raz1j4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shtetet me te korruptuara ne bote dhe jo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: