Jeta
www.jeta.forumotion.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gemin

avatar

Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

MesazhTitulli: "Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"   Mon Nov 12, 2012 5:08 pm
Mediat e Serbisë shkruajnë se Intelgjenca Ruse ka mësuar për një harem me vajza të reja, të cilat janë blerë në Çeçeni dhe përdoren për seks në Prishtinë.
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, sipas mediave serbe, e ka këtë harem të seksit “midis Prishtinës”.
Ky harem është i vendosur në bodrumin e shtëpisë së Shaip dhe Bedri Spahisë.
Sipas mediave serbe, në këtë shtëpi, kryeministri Thaçi shkon së bashku me miqtë e tij të ngushtë.
Një ukrainase 19 vjeçare N.M, i ka kushtuar 80 mijë dollarë amerikan.
Ky është edhe një shkrim i radhës që mediat e Serbisë e kanë bërë kundër kryeministrit Thaçi./Indeksonline/


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Hashim Thaçi ka një harem prej 52 skllevërve për seks!"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Dëgjojeni Hashim Thaçin kur kërkonte të dënohej Ibrahim Rugova, pse bisedonte me Serbinë! (Video)
» Prej nga e ka prejardhjen emri “shqiptar”?
» LETËR PUBLIKE PËR FATMIR SEJDIUN, JAKUP KRASNIQIN DHE HASHIM THAÇIN
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: