Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla

Numri i postimeve : 125
Join date : 09/05/2012

Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre Empty
MesazhTitulli: Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre   Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre EmptyWed Oct 03, 2012 12:50 pm

Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre Kenan-kenan-imirzalioglu-28439357-640-480


Pak kohë më parë aktori i pëlqyer nga femrat nga seriali "Sulltani i madhërishëm", me rolin e Bali Bej pranoi se është homoseksual. Por Turqia dhe jo vetëm u tronditën edhe me lajmin e ri.
Kenan Imirzalioglu që në Kosovë është njohur me rolin e tij të Ezelit ka deklaruar se ka prirje homoseksuale. Edhe pse në serialet që ai luan është i dashuruar me femrat kjo nuk ka të bëje me prrirjet e tij seksuale në realitet.
Aktori turk ka pranuar përpara mediave se është gay pasi nuk ka dëshirë ta fshehë më kete fakt, ai nuk dëshiron të shtiret se është i dashuaruar me femrat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shume personalitete po deklarojne homoseksualitetin e tyre
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Spiritualitet-
Kërce tek: