Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A mund te rikthehet dashuria e humbur?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gjinkalla

gjinkalla

Numri i postimeve : 125
Join date : 09/05/2012

MesazhTitulli: A mund te rikthehet dashuria e humbur?   Fri Sep 28, 2012 11:49 am


A mund te rikthehet dashuria e humbur?

Ju lutem me tregoni a kthehet dashuria e humbur,pasi e dua vetem ate dhe shume po vuaj,a mund ta rikthej ?Shpesh here e mendoj vetevrasjen,sepse teper me mungon.Ose ate ose vdekjen,nuk ka zgjidhje te trete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

gemin

Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

MesazhTitulli: Re: A mund te rikthehet dashuria e humbur?   Sat Sep 29, 2012 11:37 am

Vazhdo tutje,harroje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A mund te rikthehet dashuria e humbur?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~OKULTIZEM~ :: Spiritualitet-
Kërce tek: