Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune

Shko poshtë 
AutoriMesazh
western

western

Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune Empty
MesazhTitulli: Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune   Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune EmptyWed Jul 04, 2012 9:45 am

Zakonisht jemi mesuar duke i degjuar muslimanet qe thone se eshte fe e paqes,por pikerisht keta jane ata te cilet skane pike paqe ne trupin e tyre.Nje shembull konkret per kete eshte kjo video e ketij hoxhe i cili nxit urrejte ndaj komunitetit homoseksual.Ne kete video u lejohet te komentohet vetem atyre qe e perkrahin hoxhen,te tjereve nuk u lejohen komentet (diktature).Ky hoxhe i shemtuar ne kete video bie ne kundershtim me fjalet e tij,qe nga fillimi e deri ne fund.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
muhametiNumri i postimeve : 18
Join date : 14/05/2012

Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune Empty
MesazhTitulli: Re: Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune   Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune EmptyMon Jul 23, 2012 1:23 pm

bravo hoxha le ti djegim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: