Jeta
www.jeta.forumotion.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa e mendoni vdekjen

Shko poshtë 

Sa e mendoni vdekjen?
 Asnjehere
 Nganjehere kur jam vetem
 Nganjeher
 Kur te vdes ndonje i aferm
 Shpesh here
 Kur jam ne ndonje rrezik
 Kur jam i semure
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Jeta
Admin
avatar

Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

MesazhTitulli: Sa e mendoni vdekjen   Mon May 21, 2012 7:21 pm

Vdekja eshte realiteti i vetem ne kete jete.
Por shtrohet pyetja sa e mendojme ne ate?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jeta.forumsq.net
xhogli

avatar

Numri i postimeve : 19
Join date : 13/05/2012

MesazhTitulli: Re: Sa e mendoni vdekjen   Tue May 22, 2012 4:14 pm

une qe ne moshe te vogel kisha nje injorance te cuditshme te rrezikut,dhe se nuk e mbroja kurr veten nga rreziqet e perditshme..ne moshen 13-14 vjecare kam perjetuar nje ngjarje afer vdekjes.e ndjeva veten ne nje pozit shum te veshtir per mbijetes.,por une mendoj se "Vdekja" ... fjalë për fjalë dhe figurativisht ...eshte ndoshta frika më e madhe!por zgjedhja ndoshta eshte qe te jemi te vetedijshem se cdo mumente qe jetojme eshte nje dhurate,dhe duhet te jemi mirnjohes per kete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gemin

avatar

Numri i postimeve : 13
Join date : 21/05/2012

MesazhTitulli: Re: Sa e mendoni vdekjen   Thu Sep 27, 2012 6:02 pm

rreth 60% te kohes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa e mendoni vdekjen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa e mendoni vdekjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të krijosh do të thotë të vrasësh vdekjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: