Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hoteli me i ftohte ne bote

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Barcelona1Numri i postimeve : 4
Join date : 06/05/2012

MesazhTitulli: Hoteli me i ftohte ne bote   Sun May 06, 2012 5:00 pm

HOTELI ME I FTOHTE NE BOTE


Keni dashur ndonjëherë të jetoni si një eskimez? Atëherë mund të vizitoni këtë hotel të bërë komplet nga akulli. Quhet Fshati Iglu dhe një natë aty kushton nga 99 deri në 299 dollarë. Është një nga shtatë fshatra të tillë të vendosur në zonat më të mira për ski në Europë. Të tillë gjen në Andorra, Zvicër, Austri, sipër resorteve më të mira për ski. Pronari i tyre thotë se suksesi ishte shumë i madh dhe kjo bëri që ai të nisë ndërtimin e fshatrave të tjerëMbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hoteli me i ftohte ne bote
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: