Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshati ne mes te reve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jeta
Admin
Jeta

Numri i postimeve : 533
Join date : 01/05/2012

MesazhTitulli: Fshati ne mes te reve   Sun May 06, 2012 4:19 pm

Fshati ne mes te reveKy fshat duket sikur po lundron në mes të reve. Duket si në përralla, por është realitet. Është një foto e realizuar nga një fotograf amator në Asiago, në veri të Italisë. Vittorio Poli po kthehej nga një udhëtim në një mal aty pranë kur pa mjegullën që kishte mbështjellë vendin. Fshati quhet Conco dhe është një nga shtatë fshatrat e pllajës Asiago në Alpet Lindore, Itali.Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jeta.forumsq.net
 
Fshati ne mes te reve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: